Keller Williams Classic Properties Realty - Chrisi Hagan
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  5750 Burnett Drive N, Galena, OH 43021
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Capital Ptnrs, Shari D Carroll, 614-571-8878
  I ri - 2 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4287 Woodstream Drive, Columbus, OH 43230
  Listing Courtesy Of: RE/MAX Affiliates, Inc., Norman A Taylor, 614-212-7513
  I ri - 9 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1596 Burkey Court, Reynoldsburg, OH 43068
  Listing Courtesy Of: Howard Hanna Real Estate Svcs, Yadhap Adhikari, 614-859-0206
  I ri - 10 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3419 River Narrows Road, Hilliard, OH 43026
  Listing Courtesy Of: Trembly Realty, Marie C Anthony, 614-323-0203
  I ri - 12 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2095 Emmys Way, Columbus, OH 43228
  Listing Courtesy Of: Homease Real Estate Co., LLC, Aryn White, 614-349-1215
  I ri - 12 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2374 Quail Meadow Drive, Grove City, OH 43123
  Listing Courtesy Of: Howard Hanna Real Estate Svcs, Chris Reed, 614-317-5594
  I ri - 12 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  7361 Tottenham Place, New Albany, OH 43054
  Listing Courtesy Of: Red 1 Realty, Ling Q Hunter, 614-886-6668
  I ri - 15 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  6.0 ba
  metra katrorë
  ac
  9265 Donatello Drive, Dublin, OH 43016
  Listing Courtesy Of: Cutler Real Estate, John E Francis, 614-395-8529
  I ri - 15 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  648 Viola Drive, Sunbury, OH 43074
  Listing Courtesy Of: Berkshire Hathaway HS Pro Rlty, Jayson R Foote, 614-315-3203
  I ri - 16 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  533 Crestview Drive, Lithopolis, OH 43136
  Listing Courtesy Of: RE/MAX Apex, Joshua A Travis, 614-774-7844
  Dëshmi të veçuara
  "Chrisi is an amazing realtor. She was able to sell our home quickly while we were in Chicago moving our daughter to college. Throughout the entire process, she kept us informed and gave us expert advice and recommendations on our offers."
  Shiko me shume
  Steph
  Delaware, OH / gush 2022
  Team HBC Blog - Buyers Guide

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Chrisi Hagan
  Numri i licencës: 2015001539
  Keller Williams Classic Properties Realty

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  c0jv276sa5e0b5q6ceag.unknown
  Keller Williams Classic Properties Realty
  1510 West Lane Avenue Upper Arlington, OH 43221
  Zyrë

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.